banner
  • Zozo0122 #840
    Jó, igaz :D

    Viszont tényleg elég jó rész volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    John-t nagyon bírom én is, meg Strandet is. Nagyon arra próbálnak játszani a készítők, hogy azt gondoljuk, hogy Madisont megölték a Keselyűk... Hát nem tudom. Ha ennyire erőltetik, akkor akár még életben is lehet, és majd egy nagy fordulat keretében beállít Salazar papával és egy gépágyúval :D Alicia nem kérdezte meg, hogy: Hol az anyám tetvek? Úgyhogy valszeg azt gondolja halott. A Keselyűknek elvileg nincs állandó bázisuk, úgyhogy ha Madi fogoly lenne, akkor ott lenne velük a lakóautókban - úgyhogy valszeg tényleg halott. De akkor is nehéz elhinnem. Szerintem valami olyasmi lesz itt, hogy a Keselyűk a nyílt harc vagy sunyi éjszakai támadás helyett hoznak egy rakás zombit (amúgy is elfogdossák őket) és azt uszítják rájuk, aztán a kavarodásban Madison másfelé fut (mondjuk az előkészített kocsihoz, de azt Naomi elveszi tőle, Madit meg körülveszik, amit Alicia végignéz, majd elmenekülnek, pl. Strand elrángatja Aliciát, hogy neki vége...), de valahogy ő is meglóg. Tippre a félévadzáróban állít be Madi és Salazar, az öreg szájbalövi a Vulture Kiscsávót, felpofozza Strandet és béke, mehetnek tovább :D