13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • Tinman #9600
    Happy grindig :-D

    Hát én nem nagyon szeretem a happy grindet... érdekes Nioh-ban nem zavart, ha 1-1 pályát/részt újrázni kellett mert ott volt a sub mission, itt meg már 100 méter backtrack zavar. Nem tudom... más a ritmus. Be kell valljam, azt hittem, hogy a BB jóval dinamikusabb harcokat fog majd kínálni, de nem. A Soulsokhoz képest gyorsabb, de az előbb említett Nioh-hoz lassabb.

    - Micolash - Hát tök ciki, de csak 3.-ra lett meg, pedig very easy arc. Elsőre simán benyaltam a trükkjét, hogy ott volt a plunge attack az emeletről, az meg rögtön elnyomott egy olyan arcane attack-et, hogy kapásból meghaltam. Másodikra direkt nem plunge-ra mentem ééééésss akkor is mégis beledöglöttem az arcaneba. NA DE! A 3. harc közben vele szokás szerint bugba futottam :-D Azt történt, hogy amikor 2. fázisban van, vagyis 50% alatt van a HP-je, akkor ugye elteleportál és üldözheted. Na most annyira jól sikerült, hogy elé kerültem és erre megzavarodott, visszafelé futott egy kicsit, megállt a lépcső tetején, majd futott felém... ment is az Axe pörgős R2 támadása pofára esett, majd megint futott felém ki akart kerülni, megint a földre küldtem... ezt még 2x eljátszotta és halott volt, esélye se volt semmiféle arcane támadásnak :-D