• Irasidus
    #8
    Cenzúra.

    Kedves moderátor!

    Nem tudom maga követte el ezt a botrányos cikket, de mindenesetre a hosszaszólásom törlésével védi a név nélküli "sötét dolgokról" írót. A cikk az én olvasatomban szellemi környezetszennyezésnek minősül, leírtam pár dolgot miért. Ennek ellenére a cikk változatlan formában maradt, és ugyanúgy butaságok tömkelegével van tele. De nyilván nem ezért tüntette el a hozászolásomat mert felhívtam a figyelmet erre, hanem valószínűleg mert sötétnek neveztem a cikk íróját, és megkérdőjeleztem a kompetenciáját. (Érdekes eddig mehetett az anyázás, csak most nem?) Nyilván az műfaj, hogy glossa nem mond semmit... Annyit akartam még mondani - és aztán befejezem -, hogy tolerancia egy név nélküli, butaságokat terjesztő cikk írónak nem jár, tele van vele a net! Ahhoz meg nyilván gerinc is kell, hogy az ember írjon valamit privátban, miért is lett cenzúrázva. Azért az mond valamit, hogy arra amit írtam semmi reakció nem született, csak cenzúrázva lett. Nyugodtan kitörölhetetlened ezt is megint, ezt a nyílt levelet úgy is csak neked szántam, csak éppen fogalmam sincs ki vagy, ezt írtam ide.

    Ellenben én bemutatkoznék: Kovács Gábor, és bármikor szívesen elbeszélgetek arról, egy kávé mellet, hogy mi a problémám azzal amit írtál, vagy cenzúrával.