• Duke Nukemrész2
    #23
    Tudni kell azt is hogy az ilyen kaliberű játékok sikítanak egy direct x 11-es vga kártyáért meg 64 bites operációs rendszerért. Szóval felejtsd el ezt a win xp-s dolgot mikor még a 10-et se támogatja a rendszer nemhogy 11-et muhahahahahaha. 9-esen meg már csak ilyen gagyi játékok vannak aminek szinte értelme a 0-ával egyenlő. Az age of wonders 3 támogatja még a 9-et de bűn ronda szerintem vele. Hogy nézne ki a 9-esen a gta 5 is olyan pixeles lenne mint az orbabaszott szar, meg minden pixelből állna nem képekből, egy játszhatatlan kinézhetetlen fostrágya lenne az egész. Az xp korszak már egy jópár éve megszünt elvégre 2014-et írunk nem 2001-et mikor bejött, és a crysis megjelenéséig bírta hogy minden játékot futtasson. Onnantól kezdődött a hanyatlása a rendszernek. Szolva nem is értem mit vársz egy 13 éves szartól már, tudtommal hiába lenne az is 64 bites ha létezett belőle egyáltalán de szerintem nem is volt, még akkor sem támogatná még a 8 giga ramot se, meg semmilyen újabb alkatrészeket se támogat. Szóval ha játékra akarod használni a gépet sürgősen szerezz be egy win7 64 biteset.