• Macropus Rufus
    #17
    "A te jelenlegi ismereteid szerint lehet, hogy így van, de ez nem jelent semmit."
    bocsi, hogy belekoty, de sajnos a tény az, hogy nem sikerűlt reprodukálni az élet kialakulását. Anno olvastam, hogy valakik addíg bibelőtek villámokkal meg nagyfesszel meg valami kotyvalékkal, hogy megjelent valami élet benne, de ezt soha senkinek (még azoknak sem akik létrehozták és azt sem tudták kizárni, hogy nem ők vitték oda a kísérlet során azt az a mikróbát vagy mit) nem sikerűlt reprodukálnia. Ha jól tudom ez nem számít bizonyításnak a tudományos körökben, ui. a tudósok álltal leírt folyamat nem reprodukálható.
    Természetesen ez nem zárja ki, hogy az élet úgy jött létre ahhogy állítják a nagyok, de mivel nem tudják megismételni ezért csak egy elmélet marad az élet kialakulására.


    ami meg az Ararát titkát illeti: oda biztos, hogy nem kerűlhetett fel a hajó, már amennyiben az. Ebben egyetértünk. Sztem az ott egy természetes képződmény, ami abból a szökből tűnik hajónak ahhonnan fotózták. (kb. mint a marsi arc.)