• DanielGray
    #24
    Azt is nagyon megköszönném,ha haza takarodnátok,mert szerintem ez mindenkinek jobb lenne!Ott lehet majd gyűlölni az arabokat,csak takarodjatok már innen!Mint valami elbaszott vendég,aki nem hajlandó elhagyni a lakást!Érdekes srácok/csajok ezek,igaz,hogy mindenkinek tele van a hócipője velük,de ők azért maradnak!Hiába kéri őket meg az ember,nem mennek,pofátlanok... Emlékszem,mikor a valagukra vigyáztam még a kilencvenes évek közepén,mit műveltek ezek... Axe arc vizet ittak,rászartak a klotyó tetejére,papucsban jöttek játszani,nem akármilyen hely volt ez,hanem a Várkert kaszinó,Európa legszebb kaszinója volt akkor.Néztek az angolok,hogy lehet beengedni ilyen elbaszott,kretén,igénytelen embereket?!Ezek voltak a zsidók.... Hozták őket Izraelből..Valami egészen elképesztő igénytelen banda,mintha az őserdőből jöttek volna!Ráadásul rettegtek is,úgyhogy nekem és szolgálatot teljesítő társaimnak kellett őket megnyugtatni... Semmi gond,nem gyűlölnek titeket(na erre ittunk)!A legviccesebb,hogy mi támadtuk volna először meg őket,annyira egy undorító banda volt!Kilopták a klotyós nő borravalóját a kis porcelán tálkából!Döbbenet...Aki ott lehúzott néhány évet,az megismerte őket,de piszkosul!Semmi köze a nácizmushoz ennek az undorhoz,mert itt arról volt szó!Kibaszottul undorító banda ez,ráadásul folyamatosan retteg!Ezeknek biztonsági emberek?Minek?A fél világ akar/szeretne rájuk támadni lassan,mintha újra Babilonban basznák a gyerekeket és betelt a pohár!Egyedül fognak maradni,a koszos sivatagban,amit kierőszakoltak maguknak és így a jó... Elég volt belőlük!