• lonvard
    #2886
    Negatív kritikát? Hol lehet ilyet olvasni? Persze lehet találni a játékban sok dolgot, amit nem csináltak meg, de összességében nem lehet ezt a játékot negatívra értékelni. Teljesen egyedi a palettán, nálam a valaha volt legjobb játékok listáján benne van a Top 5-ben Ha azt nézem, hogy minimál sztorival, nulla npc-vel, nulla küldetéssel hogy el tudtam foglalni magam vele úgy, hogy én csináltam magamnak a játékot, akkor játszhatóság tekintetében nálam világelső. A kapszula arra van amire gondolod, én mindig valami extrát rakok bele, vagy kianitot, vagy küklopsz mélységfejlesztést, vagy azt a jobbik fajta energiacellát. Meg egy szöveget, hogy próbálja ki az illető hardcore szinten és radiation moddal. Neked is ajánlom. Egy idő után az fogja jelenteni a kihívást. Radiation moddal képzeld a robbanás után nem mehetsz a felszínre, amíg meg nem javítod az aurorát, addig 30 méter mélységig sugárzik majd a környezet. Jó mi? Elsőre amikor játszottam, hátborzongató élmény volt. Mellesleg szerintem a fejlesztők eredetileg is ezt akarhatták, mert valahogy úgy van felépítve a játék, pl. ez lenne az igazi akadálya annak a logikus lépésnek, hogy kimásszunk a vízből és tisztán a szigeten éljünk. Sugárzás helyett valami zagyva dumával magyarázták meg, hogy a Degasi legénysége miért költözött inkább le a polip barlangjába, ahol aztán elcsodálkoztak azon, hogy szétverte a bázist és megevett mindenkit. :) Ebben a játékban a felszínről egy hihető sztorival kellett volna hogy lezavarjanak. Na mindegy is.


    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.05.17. 18:27:34