• Ironman2
    #2858
    A 300-as mélységi modul ha jól emlékszem rá az Aurórán van az egyik teremben,amivel le lehet már menni a zselégombákhoz mélyebbre,és ott van egy elhagyatott bázis,ahol vannak további dolgok.Már régen toltam,csak az emlékeimre hivatkozok.Az Aurorán van egy másik bejárat is,és az vezet a kutatólaborhoz (a csöveknél is át lehet menni majd alul),amúgy nagyon sok szkennelhető cucc van ott,ha mindent végigjárunk szobáról szobára,csak sok poroltót kell vinni,meg lézervágót,és a pókok ellen is egy kést.A délnyugati szigeten is van 3 elhagyatott degasi bázis,és egy alien teleport is.Végig kell járni a szigetet.Sok szkennelhető dolog van ott is.A gépágyúnál a szigeten be lehet jutni a bázisba az elhagyatott lila kulcsoknak köszönhetően.Lehet felszedni ott ion kockákat,amik majd kelleni fognak.Egyébként meg ha megvannak a további mélységi modulok,akkor lejjebb lehet menni a ghost riverhez,ami egy újabb hatalmas barlang,és onnantól nyílnak meg további lejáratok,de ahhoz már kell a küklopsz is.Én legalábbis ennyit tudok segíteni,a többiek majd írják úgyis a dolgokat,mert én még a ghost riverig se jutottam el anno,pedig hatalmas élmény a játék.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.05.12. 02:14:53