• kisiku
    #223
    Jó reggelt.
    Remélem, azért valami megoldást találnak majd a mentések szinkronizálására is, meg a méretükre is, mivel jelenleg tömörítve 501 Mb a mentésem, ami kitömörítve 1.7 Gb...ezt hurcolászom magammal minden nap a lakástól a munkahelyig.
    Egyébként mindent felfedeztem ismét, még építek egy bázist valahová, aztán ha kijön a következő frissítés, lehet újrakezdeni...
    Végül is ezt hívják újrajátszhatóságnak
    Találtam Sea Treader Manure-t is, azaz sz*rt is, de egyelőre nem lehet használni.
    Észrevettem, hogy minél több dolgot tudsz építeni, vagy minél több dolgot fedeztél fel, annál bugosabb lesz a játék.
    Tegnap pl "kiestem", illetve "átestem" a Cyclops falán a vízbe, de úgy hogy nem úsztam, hanem sétáltam, ergo vissza sem tudtam menni bele, amíg meg nem nyomtam a "használ" gombot...
    Aztán egyre gyakoribbak a noclip momentumok, azaz a falon átjárás, illetve nagyon idegesítő, hogy a zárt ajtók jó része a roncsokon egyáltalán nem vághatók át a Laser Cutter-rel.
    Asszem most megküzdök egy Reaper-rel, mert még be kéne szkennelnem, csakhogy újonnan kettesével dobja be őket a helyekre.