• Norbertboy
    #118
    Kicsit több mint 10 óra játék után lassan haladok. Voltak mélypontok is, mikor a játék befejezésén gondolkodtam a sok sikertelenség után. 1 óra járkálás, élelem gyűjtés után frusztráló volt, h nem juttok előbbre. Aztán tovább dobott a csikóhal recept, igaz még nem tudom megcsinálni. Találtam még egy szigetet is, ott jöttem rá, h a kész épületeket kell szkenneli, h nekem is legyen. Közben agyaltam, vajon hány sziget legyen és elkezdem google-özni (ez volt az egy dolog amiben segítséget használtam a játékhoz, szeretem magam megoldani a dolgokat.) így találtam rá erre a videóra. Aki még kezdő, erre az elhagyott bázisra tuti nem fog rátalálni. 5.10 körül. 3 búvárpalackkal és a spéci búvársapkában elindultam, nagyjából tudtam hol is van ez a hely, csak nem mertem lemenni. Hál isten én nem találkoztam semmilyen agresszív élőlénnyel sem!

    Lehet 40-50 óra is kell mire ott tartok a (patch utáni időre gondolok), mint a többi fórumozó! Ha csak addig meg nem unom, mert nagyon nehéz a játék! Viszont van kihívás bőven, kíváncsian várom meddig tud lekötni ez a játék. A hangulat az nagyon jó, beletudom élni magam, néha nagyon megtudok rémülni! Eddig 33 órám van benne összevissza.
    Utoljára szerkesztette: Norbertboy, 2016.08.27. 21:56:13