The Long Dark - A Will Mackenzie Incidens
  • lonvard
    #462
    Skacok, a komoly vihart jelzi valami előre? Mer kurvára felbasztam magam tegnap este. Indítottam egy új játékot, 1 hetet végigtoltam benne minimál felszereléssel, épp kezdtem összeszedni magam, szerveztem az expedíciót a repülőgéproncshoz (ez a Timber Mountain környékén volt, az Interpoler szint vadászházában kezdtem randomra, amit nem ismertem, és hihetetlen élveztem az új pályát). Na és akkor hogy halok meg? Gép mellett látok egy faládát, baltával szétcsapdosom hátha van benne valami. Verőfényes idő van. 30 perc faláda csapkodásból visszakapva az irányítást a lehető legdurvább viharban találom magam, 2 méterre nem látok előre, -40 fok. Éld túl, bazmeg.

    Tehát szerintem egy ilyen esélytelen vihart előre kellene jeleznie a játéknak, mert ez így baromság. Most vagy tényleg jelzi, csak nem vettem észre, vagy nem jelzi, és akkor elmennek a retekbe. Ha nincs valami látható jele, hogy elkezdhessünk készülni, akkor lényegében a játék egy oroszrulett, attól függ túléled-e, hogy abban a pillanatban amikor lecsap a vihar, éppen hol vagy.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.06.15. 09:08:26