10823671771495363213.png

| Magyar fejlesztések | Prepar3D | Ultimate Realism Pack | Rendszerkövetelmények | PTA | CFG Tuning | AffinityMask Kalkulátor | Gyakran Ismételt Kérdések | X-Plane.Org

  • OOM Hiba




  • Helyes Library sorrend!




  • Ideális ORBX sorrend!





  • Miket kell még telepíteni esetleg?!





  • Sok gondot tud még okozni az Ö hiánya is!





  • Ez is fontos!





  • Elmentett Libraryból eltűnnek a scenery-k!


    Megoldás a C:\ProgramData\Lockheed Martin\Prepar3D v3 mappában lévő "scenery cfg" fájl törlése!
    Csinál egy újat és aztán be kellett olvastatni vele újra a sceneryket!



  • Szimulátor hardver-szoftver biblia





  • LOWW FlayTampa v2.7 csápok beállítása





  • Clidey
    #959
    Közben csak nem hagyott nyugodni ez a VAS-probléma. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy hiába van valakinek egy high-end cucca 96,4GB memóriával meg 49,2GB-os videokártyával, nem tud egy rendes eprócsot megcsinálni LHBP-re ha egyidejűleg ORBX cuccok is telepítve vannak.
    Az lenne a normális, ha tele lenne a net segélykérő hozzászólásokkal minden FS-el foglalkozó fórumon.
    Böngészgettem az utóbbi napokban sokat e témában, és azt tapasztaltam, hogy gyakorlatilag elenyésző számú júzernek van ehhez hasonló problémája. Ezt rendesen furcsállom...
    Viszont szörfözéseim közepette a sok semmitmondó hozzászólás közt ráakadtam a gyöngyszemre! Az egyik fórumozó megosztotta ezt a linket, hátha tud segíteni vele a topiktársának. Hogy neki segített-e, az nem derült ki a hozzászólásokból, de én tettem egy próbát. És láss csodát! Működik! Eltűnt a vindóz csilingelése, a hibaüzi dobálása és a P3D asztalra kidobása!
    Először az Aerosoft A320-al próbálkoztam Stockholm repterén, ahol korábban már betöltődés után egyből sipítozni kezdett a vindóz a háttérben. Ezúttal viszont tökre kussban maradt. Ezen felbuzdulva emeltem a tétet. A csilingelésbiztos LOWW-LHBP az NGX-el. Megérkezvén a 31R-ra, az én legnagyobb megelégedésemre a vindóz ismét kussolt mélyen. Végül előhúztam ingujjamból az aduászt: LOWW-LHBP a PMDG777-el, mely szinte minden esetben csilingelős-P3D elhalást eredményezett a fájnelen. Hát...tádáááám! Semmi csiling, semmi cétédé! Vígan lebegtettem a betonra, s az apron-on sem volt CTD-közeli helyzet, vígan forgathattam a kamerát kívül-belül!

    Juhéjj!! Problem solved!!

    Szóval akinek hasonló gondja akad a jövőben, melegen ajánlom a fenti link használatát! (Érdekes amúgy, hogy eddig az ide járók között sem volt senkinek itt ilyen problémája - legalábbis nem tette szóvá itt e topikon...)