11375847381401621903.jpgHivatalos oldal | Magyar rajongói oldal | Fontos infók kezdőknek!| Tutoriálok | GYIK | War Thunder: Air Forces topik
A másokkal való személyeskedés, a provokálás, kötekedés, illetve az alpári nyelvezet, káromkodás a fórumon nem megengedett, ezért külön figyelmeztetés nélkül büntetőpontokkal, bannal jutalmazzuk!
  • mabbak
    #36692
    Az utolsó csavarig lemodelezzeknek kábé mindent, élőben nézik meg a tankokat, h minél valósághűbb legyen (legalábbis régen ezt csinálták), külön team-ük van akik csak az adatok kutatásával foglalkoznak, ne mondd már nekem, h csak a nevük ami a valóságot fedi...

    Mit mondtam pár hozzászólásammol ezelőtt? El tudom képzelni, h téved az mm és feljebb rak mint ahogy kéne (bár velem még 7 évnyi játék alatt nem fordult elő), nem tudom elképzelni, h 90%-ban téved és csak téged szopat. Ghost ammo, hang bug, stb bug sem 90%-ban fordul elő, hanem ritkán. Érdekes módon azt jelentik is a népek, de erről az 1.0-nál magasabb kitolásról nincs user error nélküli poszt.

    Egyértelműen 5.7-be sok, ha csak a lőszert vesszük, de egy tank nem csak abból áll, h miket lődöz, a Char kis, ügyes, gyors masina, az Amx szintén relatív gyors és az még néha pattint is.
    Utoljára szerkesztette: mabbak, 2020.03.27. 08:45:16