• Magiszter
    #30
    "Sajnos megint nem tudok veled egyetérteni"
    Rettegek a naptól mikor mindenki egyetért velem :)

    "Kár, hogy 1000-ből 1 aki komolyan is gondolja."
    Ebben van valami. Személy szerint eddig 17 játékot vettem Steam-en, de azokat tuti hogy évente 1x újra végigviszem. Most a HL2 van soron... idén már másodjára...

    "A játékoknál is ott van a rendszerkövetelmény, a videók (original/user made), review-ek, vélemények és ratingek"
    Ez olyan mint egy új póz a szexben. Hiába olvasol róla, vagy mesélik el mások milyen volt, csak akkor tudod hogy neked is bejön e ha kipróbálod. :)

    "pont ezeknél tudja a user legjobban mit várhat tőle, sőt warezon ezeket töltik a legjobban."
    Talán azért töltik olyan sokan mert ők még reménykednek hogy történt valami újítás, nem csak egy újabb skin/map pack teljes áron. Magam részéről a COD2-nél lemaradtam, bár egyszer belenéztem a Modern Warfare-ba is tíz perc erejéig.
    Igaz biztosan nagyobb a piaca a Casual játékoknak, különben nem lenne COD28 és FIFA42. Sajnos (vagy nem) én az igényesebb userek közé tartozom aki inkább játszik egy izmos RPG-t, RTS-t vagy egy erősen történet orientált játékot, mint egy átlag lövöldét. De ízlések és pofonok...