• Papichulo
    #32
    Ha deaktivalod a drm rendszert akkor igen.

    Forras?

    Nem veletlen tilos feltorni a itunes-t is.

    Ahogy a Play storet is. Semmi kulonbseg. A homebrew viszont ugyanugy nem illegalis JB utan, ahogy az androidnal a sideloading.

    Ha persze az ember legalisan szedi le a drm-et az itunes-os zenekrol

    Az iTunes zenek mar regota ab ovo DRM nelkul erkeznek...

    Ez szerintem jo.

    Nekem semmi bajom nincs az androiddal, szerintem is egy remek rendszer, en mindossze az altalad - hatalmas ferditesekkel es csunya hazugsagokkal folytatott - pro android, contra iOS keresztes haborut tartom betegesnek...

    Meg az apple, amikor egy update soran letorolte a location trace file-t minden keszulekrol.

    Magyarul nem remote torles volt... Try again!

    de kb. a google is ezt csinalta.

    Valoban a felhasznalok erdekeben, de attol meg megtette. Egyedul a Google...

    Az, hogy egy ujsag csak azt meri leirni, hogy lehetseges, nem jelenti azt, hogy nem is teszik meg.

    Magyarul egy orult agymenes volt a reszedrol es semmivel sem tudod alatamasztani, hogy a microsoft is mindig teglazza a feltores gyanus xbox-okat. Felesleges ujabb alaptalan kijelentesekkel tovabb asni magad.

    az egyik update-be kerult bele szandekosan egy hiba, ami lehetove teszi a privilege elevation-t

    Forras, hogy szandekosan kerult bele barmilyen privilage escalation(!) "hiba"? Bar ha szandekos volt, akkor hogyan lehet hiba???

    Ha minden allitast kimeritoen bizonyitani lehetne, akkor nem itt irogatnek

    Akkor te honna tudsz rola? Barmilyen - megbizhato - forras? Ha meg semmi, hanem csak te talaltad ki magadtol, akkor inkabb ne jarasd le magad a nagyotmondasi kenyszereddel ;)