• Papichulo
    #73
    "neked minden összeesküvés elmélet mi?"

    A te kijelenteseid kozul? Igen! Ja nem, genmodositott vetomagok vannak. Nem is ertem, hogy azt hogyan talalhattad el :)

    "Csak az emberek elől szépen eltitkolják és ellehetetlenítik a témát,"

    Akkor te honnan tudsz rola? Ha annyira hatalmasak, annyira mindent uralnak ezek a szervezetek/kormanyok/osszeeskuvok/stb... akkor miert nem tudtak megakadalyozni ezeknek a hireknek az elterjedeset? De tudod mit? Ne is valaszolj! Szeretnek tovabb elni ebben a kis racionalias, pragmatikus valosagomban es nem idegbetegge valni, majd a tarsadalom szelere sodrodni ilyen hulyesegekkel es teljeseggel megalapozatlan informaciokkal oruletbe kergetve magam ;)

    En komolyan nem hittem el idaig, hogy vannak olyan hiszekeny es a valosagtol teljes mertekben elrugaszkodott emberek mint te. Szerintem ne kinozzuk egymast, szemmel lathatoan mindketten szanalommal tekintunk a masikra es sohasem fogjuk tudni meggyozni egymast...a kulonbseg csak annyi, hogy rad az egesz tarsadalom es az orvosi szakma is ugy tekint ahogy en! Persze te erre buszke vagy es a sajat elmeleteig igazolasat latod benne. En csak egy bolondot. De mondom, kellemes varakozast - ami erzesem szerint egy gumiszobaban leszadalva fog bekovetkezni reszedrol ;)