• narumon
    #47
    Nem nagyon néztem be mostanában, de erra azért válaszolok. A gond az, hogy az igazságot kevered azzal amit te kitalálsz mellé. Kérlek szépen jelenleg kiszakadt gerincsérvem van (mint ahogy már 2009-ben is volt egy), de nem vagyok rokkantnyugdíjas (ezt honnan szedted?). Amikor begörcsöl (bizony van ilyen) akkor valóban nem nagyon tudok semmit csinálni csak feküdni - ez egy állapot, kívánom soha ne tudd meg milyen. Amikor meg éppen nincs vele gondom akkor meg videózok hobbiból pl (ha olyan figyelmesen követsz akkor ezt is nyilván észrevetted max nem illett bele a képedbe - ezért efölött elsiklottál. Rokkantan elég nehéz lenne.) A rokkantságom ellen szól az is, hogy 2009 óta (ugye ekkor szintén pár hónapig "ágyhoz kötött voltam", bejártam a fél világot - állítólag (szerinted) rokkantnyugdíjasként. A többi már szóra sem érdemes, soha nem menőztem, hogy gazdag vagyok - szerintem egyébként nem is vagyok az max jómódú. Ezt meg nehéz letagadni mondjuk 3 BMW-vel (jól fizet a rokkantnyugdíj), de hagyjuk. Az asrock megint nem is értem, hogy jön ide. Pénz függvénye, hogy milyen alaplap márkát veszel? Még érteném ha valami filléres alaplapom lenne de nézd már meg mennyibe kerül egy Asrock Z68 alaplap....

    Nos nekem teljesen mindegy mit gondolsz emberekről de azért ennyi hülyeséget egy hozzászóláson belül jó rég láttam.