• levente68
    #395
    Melyik újabb Apple termékekről volt szó? Ezt még mindig kérdezed? Mi lenne, ha elolvasnád, amiről beszélünk? Akkor nem égnél megint…

    Én az i5-ről az után beszéltem, hogy nem értetted meg, hogy NEM iPone4-ről van szó, sokkal később.

    Te annyira ostoba vagy, hogy az hihetetlen, meddig kavarsz még nyakig a hazugságod szarában?

    Új iPad-ről miért ne beszélhettünk volna, mikor a cikk is és a hozzászólások is arról szóltak? lol

    Nem, mint bármelyik akksi, de ezt is elmagyaráztam már, nem fogom újra, ott is beégtél, elmagyaráztam, megint a hülyeség dől belőled csak…

    Olvass utána, mi mennyire és milyen körülmények közt veszélyes és akkor nem kell nekem oktatnom téged feleslegesen, mert semmit nem ismersz el, ha én írom. Evvel mondjuk csakis magadat szívatod, de tőlem…

    Jaja, Asus, a prémium szegmensből lesüllyedt vállalat valóban meg kívánja venni a saját szülöttét, aki anno az anyacég által leselejtezett ócska alkatrészek felhasználásával készítette a ’futottak még’ kategória krémjét, majd észhez térve valóban valamennyire összeszedte magát. Pont ezért akarja megvenni, mert fordult a mérleg, Asus drága közepes (sőt, az én szememben szar) lett, míg Asrock olcsó közepessé nőtte ki magát. Valóban, teszteket nyert, meg jó marketinget alakított ki, de egy komoly felhasználó, akinek fontosabb a megbízhatóság, ma még tuti nem választja.
    Asus-t már nem, Asrock-ot még nem. Evvel vitatkozhatsz, csak nem velem…

    Ugye, hogy csak haverodnak utánanézve lettél ilyen okos, megbuktatod te magadat is, lol…

    Az én hülyeségeim tára kimerül a bután mérésemmel, a te lajstromod meg igen hosszú, kamugéza!