• levente68
    #386
    Te elmebajnok, gondolod, így kimosod magad a sok hazugságból?

    Sokszor leírtam már, hogyan és mit hazudtál, ne vesződj a folyamatos tovább-hazudozással!

    Az is a te hazugságod, hogy én olyat mondtam volna, hogy iPhone-ban nem lehet akksit cserélni. Lehet, szerszámmal és bonyolultan. Amikor én megkértelek, hogy ne propagáld a házi akksicserét, akkor kurvára egy szó sem volt iPhone-ról, csakis és kizárólag az újabb Apple termékekről. A cikk is arról szólt, a hozzászólások is és én is csakis Apple terméket írtam, csakis te keverted bele a szifont. Ráadásul, amekkora barom vagy, csak az iPhone4-ig terjedt a tudásod, arról hoztál linket, hogy a csaj kiszereli. Ezért adtam neked linket arról, hogy már az iPhone5-ben eléggé más a helyzet, de a legfontosabb, hogy iPad-ek kurvára beragasztott akksijairól volt szó és az emiatt a szervizelés esetén cserére szoruló készülékekről és a majdani hulladék-feldolgozáskor jelentkező szabályszigorítások szükségességéről. Mert igeneis, veszélyes lehet, ezt más is írta, én is írtam, de egy ilyen, önmagát IT- és szervizgurunak kikiáltó figurának ezt talán nem is innen kellene megtudnia...

    Asrock mostanában szedi össze magát és igen, ha valaki biztosra szeretne menni és ért hozzá, nem választja.

    Az iPhone lockscreenjére NEM raksz ki olyan ikont JAILBREAK nélkül, én ezt állítottam és tartom is. No, meg azt is, hogy csakis mióta valami nálad okosabbnál utánaérdeklődtél ennek, azóta állítod ezt is, mert amikor szó volt róla, akkor még fingod se volt a témához. Szánalmas vagy....

    A többire nem válaszolok, már megtettem többször, sőt, tőled eltérően én már elismertem, amiben TÉVEDTEM, nem pedig hazudtam, te viszont se tévedést, se hazugságodat nem ismered el, holott a saját szavaiddal állítottalak szembe és messzire üvölt, hogy HAZUG SZAR VAGY!