• levente68
    #365
    Bevallom, el se olvastam, amit hörögsz....

    Kérdés: beismered, hogy sokat tévedtél és hazudtál, vagy sem?

    Én rád bizonyítottam többször is, te meg még mindig vajúdsz?

    Gratulálok!

    Hogy működik Vertex 3 Pro-d, amire állítottad, hogy létezik, hiába írtam és linkeltem neked, hogy nem, sőt te ugattad, hogy én vagyok a gyökér, mert nem találom az OCZ honlapján, ahol se akkor, se soha nem szerepelt?
    Amire még pár napja azt állítottad, hogy már akkor az volt a gépedben?
    Aztán inkább azt állítottad, hogy SIMA Vertex 3 a notidban van?

    Most tényleg úgy kérdezem, anyázva: anyád nevelt ilyen hazug szarnak, vagy egyéni elhajlás eredménye?

    A másik fasz hazugságait felfogtad? Paprakurjongató barátodról van szó, ha esetleg annyira amnéziás lennél...

    Csak az ilyen genny, hazug szarokat küldöm el, nem mindenkit, tény, hogy sokan vagytok, hisz ekkora tetűládából egy is elég, de három végképp sok.

    Hányszor kell tételesen bizonyítanom, hogy egy hazug ártány vagy, aki mellette még ostoba és tapasztalatlan is? No, meg szorgalmas...


    Egyikőtök hülyébb a másiknál, de erre hiába mutat rá bárki, ti csak további hazudozással válaszoltok...

    Én bizonyítottam, hogy hol, mikor és mit hazudtál, nem tudom, miről beszélsz, én nem hazudok még az életben sem, csak nagyon kivételes helyzetben, mert szent sem vagyok. Itt mi a k.rva any'dért hazudnék, te köcsög?

    Nem iPhone akksiról volt szó, te keverted bele.
    Nincs és nem is lesz Vertex 3-ból Pro, hiába állítottad.
    Mérési hibáról akár beszélhetünk, de hazugságról semmiképp a file másolás kapcsán.

    Te viszont hazudtál jailbreak-ről,
    arról, hogy én mire írtam, hogy gáz az akksi szerelgetése,
    hülyeséget beszéltél SSD-ről és még neked állt feljebb,
    most meg engem vádolsz hazugsággal, holott idéztem a saját szavaidat, amik egymást ütötték.


    Teljesen horpadt az agyad? Vagy szándékosan vagy ilyen hazug?