• Dodo55
    #118
    Látom nem érted.

    A TELEFONOMRA NINCS HIVATALOS ANDROID 4

    illetve

    A GYÁRI ANDROID 2.3.6 ATOMSTABILAN MŰKÖDIK RAJTA ÉS FŐBB FUNKCIONALITÁSOK TERÉN SEMMIVEL NEM TUD KEVESEBBET AZ ANDROID 4-NÉL

    Most, hogy már ismeretében vagy ezeknek a tényeknek, illetve jóhiszeműen feltételezem nem szenvedsz semmiféle értelmi fogyatékosságban, beláthatod az alábbiakat:
    -Gyári állapotában atomstabilan működik a telefonom
    -Ennek ellenére vagyok akkora barom, hogy nekem Android 4 kell rá, mert az jobban tetszik
    -Jó fej embereknek köszönhetően kiélhetem ezt a beteges vágyamat, mert a Samsung helyett elkészítették rá
    -Ezek a jó fej emberek hajlandóak közvetlenül szóbaállni mindenféle (képletesen) útszéli csóró senki fasszal akiktől egy fillért sem kaptak ráadásul, mint pl velem és szakmailag korrekt segítséget nyújtani, nem pedig automatikusan és csukott szemmel noobusernek nézni, mint ahogy azt a nagy cégek supportosai teszik.

    Ezt akartam kifejezni azzal a hozzászólásommal, csak akkor még nem tudtam, hogy az Apple marketingstratégiájába tartozik a vásárlóik tévhitekbe csalása és elködösítése is a konkurenciával kapcsolatban. Így, hogy már rájöttem erre, igazán sajnálom, hogy emiatt áldozatként, önhibátokon kívül negatív képet festetek magatokról.