• Papichulo
    #116
    Dodo55: "Ezt hallottam, de csak szőrszálhasogatás :)"
    EU : "Google Inc's new privacy policy is in breach of European law"
    Hadd gondolkozzam, hogy melyiknek van nagyobb hangsulya a vilag es az en szememben!

    Plusz:
    "adatvédelmi illetve biztonsági probléma sem volt vele még soha a világon." vs. "EU : "Google Inc's new privacy policy is in breach of European law""

    Dodo55: "előbbiben vitathatatlanul jobb az Android"
    Lifehacker.com: "Forget Android: the iPhone Is a Better Phone for Hacking, Tweaking, and Customization"

    Vatathatatlan? Aligha... :)

    Erdekes ertelmezeseid vannak neked...

    "amikor végre találtam egy stabilnak tűnő Android 4 romot a Gio-mra"

    Mar ugy latom magam elott, ahogy egy TV-reklamban ez a szlogen! "Vegre! Egy stabil ROM!"
    Fel nem tudom fogni, hogy miert nem ertik meg itt emberek, hogy ez az emberek elhanyagolhato reszenek jelent boldogsagot, hogy egy-egy plusz funkcioert FW-t (nem ROM!) kell keresni. A felhasznalok nagyresze nem akar ilyennel foglalkozni! Hasznalni szeretne a telefonjat arra ami valo es nem egy hobbieszkoznek tekinti, amivel folyamatosan foglalkozni kell.

    "Számomra ez a típusú support milliószor többet ér"

    A kiemelessel maris visszatertunk az elozo ponthoz. Te vagy az extrem eset es nem a tobbszaz millio iOS felhasznalo a hulye/birka/whatever mivel o nem kivan ilyesmivel foglalkozni, hanem out-of-the-box egy jol mukodo keszuleket szeretne, hosszutavu termektamogatassal!

    Az meg mar tenyleg teged minosit, hogy olyanrol nyilatkozol, amit bevallottan nem is ismersz (eg. iCloud).