stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • SaGa
    #608
    Előszöris:
    Dezodor, gratulálok, ez olyan lett (így fél óra játék után), amilyenről anno álmodoztunk, még amikor a Priboy Story-t szerkesztetted gőzerővel. Hol lehet titeket támogatni?

    Másodszor:
    Azért két standard S.t.a.l.k.e.r. "hiba" megmaradt itt is, igaz mindkettő pár perc alatt orvosolható: A karakter szemmagassága valahol a többiek torka környékén van, azaz túl alacsony a fazon. Illetve az idő - nekem - kicsit túl gyorsan telik még így is, hogy 10-ről 7-re vettétek az egyik értéket. Én belőttem 5-re mindkettőt, remélem semmivel nem fog összeakadni.

    Harmadszor:
    Amit nem tudok: a főmenüben a LA Options nálam üres, ha "megnyomom", nem történik semmi. Ez ilyen, vagy nálam hiányzik valami? Windows 8.1.
    Illetve itt lejjebb írta valaki, hogy a látható lábak kikapcsolhatók. Hogyan? Nekem annyira nem tetszenek, inkább kéne a lépéshang...