stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • Zozo0122 #2803
    Megértelek. Nekem sem tetszik annyira amúgy, mint szeretném, kicsit azt érzem, hogy amit a Stalkerből ki lehetett hozni játékélmény szintjén, azt már kihoztam magamnak az elmúlt években. Most éppen a súlylimit idegesít, meg az, hogy álmos voltam és ittam 2 energiaitalt, de ugyanúgy szédelegtem. Lopakodni tényleg kb. lehetetlen ebben a játékban. Most az éjszaka kellős közepén ölök éppen 3 banditát amik az egyik rejtekhelyem körül megjelentek, de lehetetlen közel lopakodni és úgy megölni őket, mert kb. 30 méterről észrevesznek úgy, hogy nekik hátulról érkezem és duplán guggolok. Ezenkívül ők valószínűleg részegek és egy tábortűz körül röhögcsélnek. Mégis felugranak és telibelő 30 méterről lefűrészelt shotival úgy, hogy a fél életem lemegy :D 15 méterről már halálosak vele, én 1 méterről vagyok halálos :D Az előbb egy vadkan felfogott 5 fejlövést egy méterről a hosszú duplacsövűből. Visszatöltöttem és kipróbáltam, mit bír az AK-ból. 2 tárat elnyelt majdnem. Visszatöltöttem, mit bír a pisztolyból. 2x12 lőszer tisztán fejre :D Nem semmi bundájuk van ezeknek bakker :D Mondjuk a mutánsokat nyilván shotival kell lőni, mindig kell magadnál tartani, csak persze egyre jobbat találsz.
    Utoljára szerkesztette: Zozo0122, 2018.01.06. 17:57:01