stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • molnibalage83
    #2802
    Bent az épületben szinte minden ellenfél azonnan megolt. Igen, 2. nehézségi szinten úgy, hogy a bulletproof cap +25. Mindnekit fejlövéssel ölök a játék kezdete óta. Mert máshogy nem is menne....

    Amint lett sniper, akkor kb. 1-2 lövéssel öltem mindenkit és nagyon be kellett osztani a lőszert az 7.62-sel. Most is elfogyott, de átálltam a kisebb űrméretűre, abból is van már távcsöves. Hogyan lehet majd mindkét űrméreteshez silencert feltenni? Mert azt is zsákmányoltam már. Az AK-mon gránátvető is van, csak silenver kéne. Csak még mindig nem találtam szerszámot egyik mechanikusnak sem, az X18 után most már felhajtom azokat.

    Dezonak tervezek írni egy levelet, hogy mi az ami teszik lés mi nem. Ez tényleg fantasztikis lehetne, de igen sokat kéne ahhoz modellező paramétereken állítani...