stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • molnibalage83
    #2754
    Most, hogy van kocsi remélem felpörögnek az események. A gond az, hogy pont a pénz összespórolása vitte el az időt és most szépen elvett 10k-t az ipse. Ha nem lett vonla zsém akkor agyfaszt kaptam volna, hogy lehet rohangálni...

    Hála istennek arra már rájöttem, hogy ha felveszek szörnyből kiszedhető elemre vonatkozó questeket és leadom, akkor végtelen pörgés van. Tehát a bespájzolt kutyafarok és egybekből azért kétszer is ki tudtam hajtani zsét és utána a maradékot eladatam. De ezt nem lehet örökké csinálni, ráadásul kurva unalmas. A játékidőm kb. 2/3-a arra ment el eddig, hogy leterhelten sétálgattam ide-oda. Még nem leterhelve is 8-10 perces futkorászás. Bakker, annyiar üres a gamme, hogy sétálás közben könyvet olvasok. Ami azért valahol vicc...