Impire
  • Agamemnon
    #22
    Sajnos nagyon korlátozott a gyorsbillentyűk kiosztása, valahol a menüben megtalálhatóak, igazából semmilyen "használható" funkcióhoz nincs gyorsbillentyű, vagy legalábbis én nem találtam...

    Amúgy jobb klikk ahová szeretnél teleportálni, és ott kiválasztod, hogy melyik csapat.

    A training-re akkor tudod állítani, ha már építettél training szobát, ahol 2-es szintre fel tudják küzdeni magukat a hősök. Ha megölsz egy támadót, úgy, hogy training van kijelölve, akkor beviszik a training terembe a hőst, odakötözve valami forgó kerékhez, és azon feledzi magát a Te hősöd 3-asra. 3-as fölé nem lehet fejlődni a hősökkel.

    A prison-ban félre lehet tenni a hősöket, és egy bizonyos idő után dobnak nyersit azt hiszem, ehhez értelemszerűen prison-t kell építeni.

    A harmadik választás, hogy egyszerűen bedarálják az ellenséges hősöket és ezért a barlangod szintet lép, és kapsz pontokat, feltéve, hogy már felépítetted az ehhez szükséges szobát, extractor, vagy mi :D

    Dungon pontot szinte mindenért kapsz, hogy hány termet építettél, hány egységet képzetél, hány csapdát raktál le, stb... ezeket meg tudod nézni a dungeon menü jobb szélén, ott van egy lapozható kis rész, ahol bejelöli, hogy miből, hol tartasz.

    Sajnos a lvl 10-es dungeon szintért kapott pontok száma sem elég ahhoz, hogy minden féle egységet tudj építeni, illetve, hogy az összes kártyát aktiváld :S

    Nem lehet egyben kezelni a csapatokat, vagy én nem találtam meg a módját...