• Nailboy
    #162
    Jót nevettem mikor megnéztem hogy mennyi energiát fektettél a mellébeszélésbe.

    Te öregem magaddal vitázol. És abból is a hülyébbik feleddel.

    Az hogy te miből vonsz átlagot és mi jön ki neked a saját listádból, az teljességgel lényegtelen mivel itt senki nem arról beszélt.

    Ha vetted volna a fáradtságot és mielőtt az egoista hozzáállásoddal telefröcsögöd a fórumot elolvastad volna a korábbi beszélgetést rájöhetnél hogy csak magadat égeted.

    Ez a cikk is konkrétan nagy kapacitásu akkukról szól, a hozzászólók is olyan autókról beszélnek amik képesek kiváltani egy mai hagyományos autót.
    Ennek messze a minimuma 50Kwh de inkább 100-150...

    Az hogy te itt összevissza forogsz tök más számokon az lényegtelen.
    Plusz senki nem beszélt arról hogy ezekből hény van magyarországon. A jövőről beszéltünk, és hogy a magyar hálózat jelenleg mit tudna ebből kiszolgálni.

    A konklúzió az hogy csak a hazai járműpark töredékét lehetne tölteni ha elektromos üzemű lenne (és ismétlem nem fostalicska hanem egyenértékű a mostaniakkal hatótáv szinten) a jelenlegi infrastruktúrával, és ennek a kapacitások problémája csak egy része a bajnak, a struktúra még nagyobb gond.

    Az hogy a magyar hálózatról beszélünk és te meg az USA-t kezded iderángatni, külön vicc.
    Ha kifogytál az ész érvekből akkor be kell ismerni a tévedésedet.
    De te ahelyett hogy a magyar hálózat strukturájáról, és valós kapacitásairól, adnál hiteles adatokat, csak ferdítesz.

    Nyilván mert troll vagy, és mint olyan, számodra nem fontos hogy konklúzió legyen, csak a feszültség. Abban te vagy a profi, eddigi repertoárod:

    - Forum elárasztása (flood)
    - Inzultálás, hergelés káromkodás
    - Másik szájába adott mondatok
    - Téma elterelés
    - Vesztett szituációk ingorálása
    - Mellébeszélés
    - Valótlan dolgok melleti kiállás

    Az ilyen embereket mifelénk először csak kinevetik, majd kiközösítik, és ha nem bír magával esetleg jól pofánverik.

    Nyilván jól esik a netes anonimitás védelme neked, ezért is vagy troll, és ezért is várható hogy a következő válaszodban vagy bővíted a repertoárodat, vagy csak a régiekkel operálsz (igénytelen troll).

    Az borítékolható hogy ilyet nem írsz:

    A.) Oké benéztem, értem hogy milyen kapacitású autókról beszéltetek, de akkor is elbírná a házózat ezért és ezért...
    B.) Oké benéztem, értem hogy milyen kapacitású autókról beszéltetek, utánajártam és a jelenlegi hálózat valóban nem bírná.

    Ehelyett valószínűleg mulatni fogunk.
    Kiváncsian fogom az otthoni gépem bekapcsolni vajon mivel örvendeztetsz meg bennünket.