banner
  • lwb
    #5461
    Nekem a CP azért különleges, mert ismerős terep. A Wasteland nem az, az saját IP, Fargoék találták ki, az eredeti Wasteland sem tetszett annak idején. A Fallout 1 igen, bár fanatikus rajongója nem voltam, de pont az a kis plusz volt benne, ami a Wastelandből hiányzott, nem tudom pontosan megmondani mi az.

    A CP -t viszont a 90-es évek elejétől fogva ismerem. Olvasgattam a régi CP2020 szabálykönyvet, Chromebookot és egyéb kiegészítőket vettem meg annak idején. Nekem Morgan Blackhand vagy az Arasaka neve nem idén jött elő, hanem 30 évvel ezelőtt. Johnny Silverhandről nem Keanu Reeves ugrott be eddig. Olyan ez, mint annak idején a BG1 volt. Hogy az adta a pluszt, hogy végre a kornak megfelelően szép grafikával nézhettem meg Faerunt, amit eddig főleg csak a szabálykönyvek lapjain meg a saját fejemben láttam. Persze, láttuk azt a Pools... játékokban is, de ott két pixel kergetett egy harmadikat, azért nem ugyanaz volt.
    Ezért sokat meg tudok bocsátani neki. Azt elhiszem, hogy aki most találkozott a franchise-zal, annak ez nem így van.