banner
  • PiszkosFred
    #5125
    Magam peldajabol: en nem bonyolitom vagy gondolom tul, kvazi ami erdekel es latok ra eselyt, hogy jatszani is fogok vele, azt mindig megveszem. Ha nem jelent meg, akkor elorendelem.
    - Kenyelembol? Lehet, biztos van ilyesmi is, hogy peldaul most belefert a kasszaba (lehet fel ev mulva eppen akkor nem fog).
    - Extra bonuszok miatt? Nagyon ritkan szamit a preorder bonusz, mert skinekert pl nem nagyon vagyok hajlando fizetni, egyik jatekban sem, a preorder bonuszok 90%-a meg valami reskin modell vagy ilyesmi. Ha viszont kezzel foghato bonusz jon erte (extra sztori, dlc, stb.), akkor volt mar, hogy ez volt a szempont, ami miatt hamarabb fizettem vmiert.
    - Felejtes? Ez biztos, hogy a tudat alatt kozrejatszik, mert szeretem gyorsan elintezni a dolgokat, nem vagyok hive a "felirom, hogy el ne felejtsem" dolgonak AKKOR, ha az instant megteheto/megveheto. Meg akkor is, ha majd haromnegyed ev mulva jelenik meg, lasd D2R vagy akar a Life is Strage legujabb resze, a True Colors, amely minimum ev vegen erkezik, nem szempont.
    - Penz? Ez is biztos, hogy szempont. Nalunk van egy "no regret" kassza, amelyet mindenki arra kolt, amire akar, veto vagy magyarazat nelkul. Ez olyan "hobbi alap", amely osszeg a csaladi koltsegvetesbol nem hianyzik, nem orokolheto, felulrol nem nyitott es ha kiurul, akkor varni kell a kovetkezo honapig. :D (tudom elmebeteg egy otlet, de mukodik). Na most ha most van az aprilisi kasszaban annyim, hogy elo tudjam rendelni a decemberi LiS:True Color ulti kiadasat, mert felo, hogy az ev kovetkezo honapjaiban nem mindig lesz erre keret, akkor megveszem most.

    Osszefoglalva egyszeruen egy primitiv oszton vezerel: kell vagy nem kell. Ami kell, azt megveszem azonnal, ami nem kell, azt nem.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.04.16. 19:08:15