Lődd a sárga pontot harmadszor!
  • Shep
    #120
    Na befejeztem ezt a "remekművet". Egyszerűen nem értem ,hogy milyen null fantáziás, ötlettelen emberek készítették ezt a játékot. Az összes küldetés egy nagy nulla, tök ugyanaz az ismétlődő vacak végig. Sehol nincsen áram, kapcsold be, győzz le egy szörnyet, menj vissza, megint kapcsolj áramot, megint ölj meg valamit, megint kapcsolj és végig ez megy x órán keresztül. Más játékba ilyet mellékküldetésként raknak, időhúzó gyanánt. A lépegetős harcok idegölően unalmasak, elnyújtottak és idegesítőek, ahogy a gyalogos harcok is. Ami megmenti a játékot attól ,hogy ne 2 pontot érjen az az, hogy vannak egész korrekt karakterek ,van egy teljesen kedvelhető főhős és egy aránylag normális történet, de azért ez sem olyan hú de nagy valami sajnos de én igazából csak emiatt játszottam végig, mert érdekelt, hogy mi lesz a vége.

    5/10 ettől többet nem ér sajnos ez az alkotás és még lehet így is túlpontoztam egy kicsit.


    Jut eszembe, a zene ,hát az valami borzalom, szinte sehol nem illet a zene a történésekhez, ráadásul sok helyen olyan volt, mintha valami 70-80-as évekbeli horrorfilmből szedték volna elő.