• Xerox10
    #4
    Te biztos nagy filmes csávó vagy, te beéred a silány minőséggel. Nem kell lassítani, ahhoz, hogy lássa az ember, hogy gagyi. Lehet nekem nagyok az elvárásaim, de ha beülök egy filmre, akkor az jó is legyen. Tudom, a nagy közönség elfogadja, de én ilyen vagyok. Ott van Batman - Sötét Lovag, Christian Bale tényleg megüti Heath Ledger-t, és az tényleg hatásos. Vagy ott van a Terminátor - Megváltás, amikor Christian Bale találkozik a számítógépes Arnolddal. Kivágja a fém ajtót, de felülről látszik, hogy az ajtó faros lemezből van és kettétörik, de a következő jelentben már egyben van az ajtó. Amikor Arnold elkapja Bale-t a földön, akkor az oldalán fekszik, a következő jelenetben, már térdel. Amikor elhajítja, lábbal hátra fele repül, amikor a falnak ütközik, akkor meg már fordítva van. Csak reménykedni tudok, hogy te még véletlenül sem fogsz filmet csinálni.
    S, tudom, hogy te nagyon okos vagy, én is mondok egy okosságot: Die Hard 1-ben amikor John McClane végig rohan az üveg szilánkokon, az voltakép műanyag darabkák. Ezt emészd.