glkb0iab9cwfxwfikpr4.png
Wargame series (Red Dragon)

Magyar nyelvű bemutató.
  • Kaeblo
    #2508
    Hát sajnos a matchmaking elég problémás, redditen voltak erről már hosszadalmas viták. De megoldás az annyira nem. Egyszerűen mindegyik megoldásnak nagy hátrányai vannak.

    Mostani rendszer. Nehéz játékot találni.
    Rejtett statok. Azt sem tudod kivel játszol, minél jobb vagy annál több pubstompingba futsz bele.
    Matchmakerrel meg szerintem az a hatalmas probléma hogy ebben a játékban a ts kommunikáció hatalmas előnyt ad, és ezt nehéz beleszámitani. Én még sajnos nem láttam olyan megoldást ami igazán jó lett volna egy játékban sem.
    Ha elég nagy egy közösség akkor lehet belső meccseket rendezni. De annak is vannak hátrányai.

    Egyébként ez tényleg komoly baj a játékban. Kellene hozzá adni belső voice chatet is szerintem. Az még esetleg játszhatóvá tenné ismeretlenekkel.

    Egyébként szerintem az is a baj hogy egyszerűen kevesen játsszák. Egyszerűen ritka az amikor olyan lobbyt találunk amiben jók a beállítások és hasonló a csapat statja is, mint a miénk. Mondjuk 100szor ennyi játékossal valszeg nem lenne ilyen probléma csak kéne egy jól paraméterezhető kereső. Csinálnánk egy lobbyt és máris lenne valaki aki épp olyat akár játszani hasonló skill szinttel. Persze ez csak álom..