Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • gabo91
    #516
    Hát ha már római birodalom és korszaka, akkor inkább legyen gall/germán/trák/stb (bánom is én, hogy mi), de ellen oldalon legyen. Lehetne esetleg spartacus :D
    na jó elég lesz ha valamelyik embere, vagy hadvezére lenne. Egy félig római félig német (germán) akinek családja árulás áldozata lett. Apját anyát megölték, húgát eladták rabszolgának(kurvának). Őt és két bátyját pedig bedobták az arénába, ahol az életükért kellett küzdeniük (akár kezdődhetne itt a játék.... sajnos ezt a véres csak ő élte túl, testvérei feláldozták magukat, hogy ő megmeneküljön. Két célja maradt csupán.... megkeresni és megmenteni a húgát, és megkeresni -azokat akik elárúlták őket, elvették a birtokaikat, - és megölni őket, velük együtt megbuktatni a római birodalmat.
    Aztán itt lenne, hogy túléljük az aránában, bekerülünk egy ludusba, ahol kiképeznek minket, megbízna bennünk a gazda, felhasználna minket mocskos ügyeihez, majd ahogy haverkodunk a többiekkel, tudomást szerzünk a kirobbant felkelésről (spartacus) mi is kiszabadulnánk csatlakoznánk hozzájuk...

    szerintem kúrva jó lehetne...
    ide még beleférne, hogy valamelyik római hadvezért üldözzük, ő közben már ázsiában jár csapataival.... végül így jutunk oda...



    (jó hát spartacus sorozat végett nagyon rákattantam erre a témára) :)