Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • Gary
    #4062
    Jaja, szoktam ilyesmivel próbálkozni, de ritkán sikerül csak. Vagy későn próbálom eldobni, vagy a fókusz megint őt adja be.
    Mikor nagyon rajta voltam ezen a befog-eldob mókán, akkor figyeltem meg (amit jó pár pro játékos videójában is látni), hogy befogom a célom, majd feltűnősködöm (de nem riasztom meg), hogy befogjon, mint üldözőjét, akkor közelítek eldobom a célt és mikor le akar vadászni, füst vagy kés neki. Ekkor már ő lesz az üldözőm, és leüthetem. Párszor bejött, de gyakorolni kell.
    Ezt a drop stun-t is. Vagy ez már az inverz? :Ð
    Amikor üldöz, falra föl egy kicsit, majd leesel és leütöd. Vagy magasabbról odaugrasz és stun. Volt az a másik videó, ahol a tetőre utánad mászó üldöző elől kicsit elszaladsz, majd mikor fölkapaszkodott, kicsit visszalépsz és stun. Ez is csak néha sikerült, meg az ACR drop stun-ja is néha bejön még.
    Úgy nem, hogy várom, hogy lehulljon elém az üldözőm, csak úgy, hogy leugrok, visszafordulok, elszaladok alatta vagy oldalra, majd vissza és stun.
    Nagyon érezni kell a határokat. Nekem fogalmam sincs, meddig terjed a kill és meddig a stun zóna.
    Néha, a pálya felén átrepülve ütnek le, ölnek meg.