Samasung GT-S 5830 Galaxy Ace
  • Tarajos Sül
    #37
    Ha feljebb mennék, akkor 90-100-ért vennék részletre Nokiát, de apámnak nagyon is igaza van abban, hogy nem éri meg, mert 2 év után úgyis újabbak jönnek ki, és erre a két évre nem muszáj rögtön 100-at kidobni. :) Ahogy letelik a törlesztés, jön is a másik.
    Defy is kedvenc valamilyen szinten, de akkor már Samsung, ha nem Nokia.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bocsi, de én sajna ilyen vagyok, nem flegmázásból, de ebben a szemét világban, tele szemét emberekkel, tisztelet a kivételnek, én csak örülök, ha valami jót is megtapasztalok.
    Ilyen az általam sokat említett üzlet, ahol tök rendesek voltak(nem egyszer vásároltam náluk, mint írtam), visszaadták nekem a pénzt, és simán eltudok képzelni olyan boltot, ahol elhajtanak a sunyiba. Vásárlás után reklamációt nem fogadunk el, meg nem rendeltetésszerű használat, hónapokig várhatok a javítással, ki tudja ez mellett mi megy tönkre, mert jártam már így is stb.

    A Nokia meg simán kedvenc, ezért nem szívesen váltok Samsungra, de lehet utólag szerencsésnek fogom magamat tartani. :)

    Defy is kedvenc valamilyen szinten, de akkor már Samsung, ha már nem lehet Nokia.