Sony Ericsson Xperia Mini / Xperia Mini Pro
  • Szabi #346
    mint írtam, belemélyedtem a keresgélésbe, a szalagkábel kb. ezer forintos tétel, szétszedésről jó kis videó van, kis csavar húzó kell meg valami melegítő eszköz :D

    nyáron amikor a brutálmeleg volt, megsült a zsebembe a telefon amikor beszálltam a forró kocsiba, 6pénzért megcsinálta egy "sufni szerviz", (bolti szerviz ahonént vettem 25+ot mondott rá) alaplap állítólag teljesen szétsült, állítólag cserélve lett, meg néhány apróbb alkatrész rajta, meg az aksit is kinyírta a nagy meleg, arra a javításra akkor adtak fél év garit, de gondolom az kijelző tőrsére nem érvényes :DD

    lényeg, hogy írtam nekik egy puhatolózós levelet hogy így látatlanba mit tippelnek, elméletileg 5körül lehetne Kínából rendelni kijelzőt aztán egy órás bűvészkedéssel bevarázsolni, 8ért már lehet eu-ból rendelni, csavarhúzóval stb :D


    ja és egyébként 16gigás kártyámat nem olvassa már a teló, ahhoz 200ft az olvasó része és teljesen kezdőként ~15perces művelet kéne legyen, de ha már kijelzőt akarok cserélni akkor amúgy is le kéne szedni majd visszatenni :D