• fergusonpapa
    #74
    gyorsan akkor..(anno még SE,k550i ,nokia 5800-5530öcsémnek is volt és elég sokat használtam mindketött,aztán zteblade(kevés belsö memoria kikészitett elpaszoltam ráfizettem,iphone 3gs-re,de volt egy jómadár aki megvette tölem elég nagy áron és most galaxy s és tervezem az uj iphonet megvenni bár még várok vele h lemenjen az ára.)Ennyi a történet..mi ebben hietetlen?!Emelett mondhatnám h sok telefon megfordult a kezemben révén keresztapám telefonboltos.

    Össz vélemény android iphone közt nem lehet eldöntnei meik a jobb valamiben ez valamiben az.Mikor SE korszakom volt még jopár éve.nokia volt minden állmom h oprendszeres jaj stb mi jó lesz...erre?megvesszem 5530at és egy trágya volt,öcsém is kapot egyet ö jobbat 5800 az egy fokkal jobb volt de midneki mondta forumon is erösebb tleo kell ,oks android még csak beindulgatott iphonera nem votl pénzem,leadtam és rápotoltak a szülök.milett? szarság.ugyanaz.1honap se kellet valaki elcserélte egy az egybe zte bladre.azt sokat nyagattam nem egy romot rátettem elvoltam,de idegesitett belsö memoria.aztán iphone amivel egy gondom volt szar kamera.valaki mondta 70értt megveszi (én 38ért vettem) éslecseréltem galaxy s. itt tartok és happy vok.1év alatt megforudlt pár telo zsebemben és akkor mivan?! :D

    kajak gáz h nyomozol utánam de ennyir eérdekelt leritam nekd a dolgot.Én se tudok mindent voltak hibáim és rossz véleményem,de mostani helyzteben én mondhatom h volt nálam minden és kiprobáltma hazsnálni a telefont(még a nokiákat is,egész nap appsokat felre raktam ,csak kb 3-4 értelmes volt -.-)

    és azt mondom nem kéne összehasonlitani mai telefonokkal egy nokiát sem.jönneka windowosok majd kiderül reméljük valami jó lesz belöle.

    Te meg szállj le rólam ,nem szeretem ha megvádolnak