banner
A Wargaming új MMO játéka
  • lonvard
    #19951
    Feladom a francia rombolóágat. Van egy kis kageróm, azzal egészen más a feeling. Azért hogy ne legyen füstöm, az egyiknél kap egy 15 másodperces töltésgyorsítót, a másiknál meg egy villámgyors torpedótöltést. Kicsit más az értéke. A töltésgyorsítónál hasznosabb a füst szerintem, szóval egyenesen kiheréli azt a hajót.

    Kageróval egyébként elég szar a statisztikám, ezt arra vezetem vissza, hogy speciális hajó, vagy be tudom cserkészni az ellenséget és akkor nagyot kaszál, vagy nem tudom, és akkor leszerepelek. Legszívesebben csak lopakodnék vele, csak a csata elején a csapatérdek megkívánja, hogy próbáljak kört foglalni, mert hátha az ellenséges romboló elkószált, és akkor van egy ingyen körünk, ám abban a körfoglalós-detektálgatós birkózásban sokszor fölöslegesen kivérzek. Kagerónak szerintem nem is kellene foglalkoznia az ellenséges rombolókkal, ki kellene kerülnie őket és izomból ráhajtani a nagyobb hajókra, de hát ha eltérek az elején a taktikától, akkor megy az értetlenkedés, hogy mi a fszt csinálok. Szóval olyan óvatosan kell játszani, hogy megyek a kör felé, meg nem is. Jut eszembe ha van hordozó, akkor még érdekesebb, akkor aztán nem is megyek a kör felé, és akkor megint csak megy az értetlenkedés, hogy mért nem megyek a körbe lövetni magam. :)