• Palinko
    #9118
    Igen emlékszem a túszos pálya most is bent van felújítva. Azt tudtam hogy az tuti assault de mintha emezt is azért kellett volna átnevezni, mindig keverem, valóban strike volt.

    Viszont megjött az utolsó fegyver drop is az operationböl és nem akarom elhinni hogy ez is consumer grade legfosabb szar. Legalább az AUG-hoz amit használok, de rusnya szóval csak addig marad még nem lesz jobb. Hihetetlen hogy egyik drop se volt még sötét kék se. Liláról, rózsaszínről vagy pirosról nem is álmodhatok. Más is volt ilyen szerencsétlen vagy csak én? Matricákból is valami 1 holos csak de az is ilyen 60 cent. Hagyjuk is. Nyilván nem szarrá gondoltam keresni magam az operationböl, de kb nem fája nekik ha a pass ára visszajönne és ha nem is adnám el legalább úgy érzem hogy na igen ezt megérte. Nekik meg kurvára mindegy lenne hogy miket osztanak ki, mert nekik ugyanúgy semmibe nem kerül az 1 centes skin mint az 1500$-os, persze értem én hogy akarnak valami economyt és hogy ne verjék le a skin árakat, mert nagyobb jutaléknak biztos örülnek, de most egyrészt elég erős a felvásárlás bármire is, másrészt meg ha valami olcsóbb nagyobb forgalom és ugyanúgy pénzüknél lennének. Ez már csak tiszta szemétség. Nagyon kíváncsi vagyok milyenek a drop esélyek igazából, de nem lepődnék meg ha nem én lennék az egyetlen ilyen fos droppal. Persze mindig van valakinek a valakije akinek ez meg az esett, de hát a többség sztem csendben mérgelődik.