Kinfelejtett / értelmetlen KRESZ táblák
  • DRFlame
    #50
    De jól esik ezt biciklisként olvasni úgy, hogy betartom a szabályokat. Tök jó hogy pár idióta miatt engem is idiótának látnak az autósok. Tán nem kéne általánosítani...
    Egyébként én autóval és biciklivel is közlekedek attól függően, hogy éppen hova megyek, és meg kell mondanom, hogy az autósokat se kell ám félteni.
    Pl. amikor előznek engem autóval úgy, hogy a tükre kb. 2 cm-re megy el a kormányomtól, mert ugye jönnek szembe, lassítani nem akar egy "idióta bringás" miatt, és úgyis elférünk. Én meg azon izgulok, hogy nehogy valamit ki kelljen kerülnöm az úttesten, mert kicsit beljebb megyek és meghalok.
    Vagy a kanyarodó autós, aki nem adja meg nekem az elsőbbséget bringautas kereszteződésnél. Meg se tudnám számolni hány ilyen volt.
    Olyan is volt, aki látott, csak úgy gondolta, hogy úgyis megállok, mert ő az erősebb, na ez meg már a pofátlanság netovábbja.
    Arról ne is beszéljünk, amikor a bringaútra leparkolnak sorba a kocsik, mert nem akarnak 30m-t gyalogolni.
    Szóval ne általánosítsatok. Idióták mindkét csoportban vannak, de én bringásként több idióta autóst láttam, mint fordítva.