11b8e1v.jpg

Akusztikai szórakoztató elektronika
  • Zephyr Retiring
    #1646
    Látod, most rátapintottál a lényegre..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ..biztos vagyok benne, hogy a legtöbb fórumozót én alapból félreértelmez(t)em ezért vagy azért. Amúgy ez nem csak itt a virtuális valóságban jellemző rám. A való életben is folyton azt feltételezem minden ismeretlenről, hogy két-három mondata alapján már ki is ismertem az illetőt. De persze közben meg dehogy. Sok okos ember van a környezetemben, és én imádok velük beszélgetni sokszor bármiről. (főleg hi-fikről, zenékről vagy filmekről..) Mert érdekel az egyéni látásmódjuk, véleményük. A párom persze ellenzi az effajta kommunikációt mondván, hogy bárki ülhet a háló túloldalán egy kilenc évestől akár egy kilencvenkilenc évesig....de szerintem meg pont ez az egész helyzet varázsa. A titok, hogy ki lehet az. Plátói értelemben csupán természetesen, mert a valóságban meg nem igazán érdekel a dolog..
    Lassan abba is kéne hagyni (nem ezt a beszélgetést, hanem az egész fórumozást) tudom én, és vannak is időszakok amikor komolyan is gondolom. Aztán mindig történik valami amire nem számítottam. Előkerül egy egy zene, vagy film vagy beszédtéma ami felkelti az érdeklődésemet.


    És hogy a téma mellett se menjünk el szó nélkül, olvassuk TJ "kukker" Tunerman sztoriját..

    A világ minden tájáról keresik a tatabányai legendát