• Bronx South
    #101
    Sajnos mielőtt ideírtam a helyzetet az én szemszögemből, nem foglalkoztam azzal a ténnyel hogy hova is írok. Viszont ekkora ellenállásra, szószerint kézzel lábbal vergődésre nem számítottam, kis emberi csoport aki ide vés, viszont jól kirajzolt képet kaptam a társadalomról ismét, de ezzel nincs is gond az agyamban van még hely az eféle képeknek.

    Nem válaszolgattam vissza itt aktívan nekik, mert teljesen felesleges is olyan embereknek akik abban a tudatban vannak hogy a világban minden úgy van ahogy láttatják velünk, és nincsenek színfalak. De én amondó vagyok hogy felesleges is nekállni bárkit is meggyőzni, aki a tényekből nem ért a sík agyavál vagy nem akar érteni az így járt, én mindenkinek tiszteletben tartom a véleményét. Viszont jön aminek jönnie kell, valakit jobban meg fog lepni valakit kevésbé. Én magam részéről továbbra is bújom a híreket, (ja meg még most este nekiállok és szétbombázom a fali képemet a new yorki szabadság szoborról. Hogy miért ? A választ keressétek az építtető emberke felé, érdekes dolgokat fogtok találni már akinek érdekes lesz), más meg nézze a VV4 -et.