• hangulati
    #173
    nem kotozkodni akarok. es elolvastam minden hozzaszolast. aki azt mondja, hogy egy ilyen szerkezet kiegeszito reszei, melyek alatt a turbinakat tartoszerkezetet ertem, kizarolag betonbol keszitheto el, azzal nem ertek egyet. azzal sem ertek egyet, hogy minden kanyarban ott van az a "bizonyos" fa. vonatkoztassunk el attol, hogy sajat-, vagy nem sajathibas az a baleset. es a bokrok valoban hatalmas vedelmet nyujtanak. tobbszoros halott lennek mar a bokrok nelkul, es egyszer sem voltam hibas. tapasztalatbol beszelek, ugy szoktam. ha valamit nem tudok biztosan, akkor nem beszelek, vagy annyit mondok: nem tudom. amit pedig az olaszokrol irtam, azert gondolom igy, mert bebizonyitottak. nem hinnem, hogy nekunk barmifele alapunk lenne pont oket kritizalni, amikor tanulhatnank is. sokat-sokat. tolunk is tanulhatna sok nemzet, tobbek kozott az olaszok is. kar itt barkit is pocskondiazni. ugy kepzelnem el, hogy sertegetes, es a sajat tudas fitogtatasa nelkul akar egy emberi eszmecsere is kialakulhatna, ahol nincs szukseg olyan szavak, vagy mondatszerkezetek hasznalatara, amik itt leirodnak. aztan a nagy zseni mernok, vagy csillagasz, doktor akarmi a kovetkezo pillanatban elarulja, hogy mennyire nincs fogalma pl. a magyar helyesiras szabalyairol. a tortenet nem is errol szol, hanem arrol, hogy mit es miert szeretne megosztani valaki a forumozokkal. ha valaki esetleg teved, nem kell feltetlenul alpari modon a helyere tenni. itt pedig ez tortenik. mindegy. majd rajovunk, hogy egyutt konnyebb, mint egymas ellen.