• narumon
    #49
    "Akkor te is beleesel abba a hibába, mint a többség. Az ágyból akarsz mindent megoldani. Na mindegy, ebbe én nem szólok bele, de szerintem ez nagyon egészségtelen, ráadásul összemossa a napi rutint."

    Én max szeretnék, de a valóság az az, hogy reggel 8kor már bent vagyok a cégnél intézem a napi dolgokat, utána lehet hogy egy csomót uton vagyok. Átlagban 18-19 körül érek haza, akkor foglalkozom kicsit a családdal, majd még odaülök a gép elé (mint most is), és megnézem a neten a híreket, chatelek egy kicsit, hobbizok, stb. Majd előveszem a tanulnivalót (most éppen olasz nyelv, mert nyelvből soha nem elég), és nekiülök. Amikor meguntam (na jó néha közben is) akkor még nyomkodom egy kicsit a gépet. Ezután előveszem a netbookot és átnézem mai napon átnézendő szerződéseket, válaszolok a későn befutó céges emailekre, eddigre általában már 22-23 óra körül van. A család lassan ágyba bújik, én is lefekszem a feleségem mellé, de sajnos a netbook még mindig a kezem ügyében van. Ha még van erőm akkor esetleg elkezdek egy olyan pdf-et, ebookot olvasni ami az érdeklődési körömnek megfelelő azaz nevezzük hobbinak ezt is, bár sokat lehet belőle kamatoztatni a való életben is, kb 1 fél kettőkor szoktam villanyt kapcsolni és horpasztani. Szerencsére azonban nem mókuskerékben dolgozom így ettől eltérhetek (és el is szoktam), de előbb utóbb meg kell, hogy nézzem a felhalmozott olvasnivalókat, ráadásul még szeretem is csinálni. Azt hogy este 22 után már az ágyból szeretnék néhány dolgot intézni teljesen természetes. Netbookot használok erre, de már keresem a táblát amivel ki tudom váltani. Persze most jöhetsz avval, hogy az ágyból intézem az életem, hát istenem ilyen vagyok. Mikor 18-25 voltam akkor hajnalig ültem az asztali gép előtt, de most ezt már nem találom megfelelőnek.