• Roró
    #43
    Közel sem tökéletes a bfbc2! De még mindig a legnagyobb játék élményt adó fps. A castok ballanc-át illetően nincs baj(meg 1ébként is squadban kell nyomulni). Inkább a játékosok moráljával van baj! A sok noob tk-zásával meg hogy 1 oldalon a fél csapat sniperol és campel(és igy mondja meg az ember hogy melyik csal). De ezek mind a server üzemeltetőnek és adminok dolga, hogy odafigyeljenek és kontrollálják a dolgokat. Pl. 1 squadban csak 1 sniper lehessen és maximalizálni a sniperek létszámát az un squadosok részéről mondjuk 0ára. Egér vs. banana kontroller szerintem teljesen evidens. Soha nem fog senki olyat csinálni kontrollerrel amit 1 faya egérrel és hozzá való epaddal lehet. 1et mondok wcg ott is egérrel játszák az fps-t nem kontrollerrel. De amíg nem eresztik össze a pc-t és a konzolt nem hiszik el. ( tudom hogy van hozzá egér meg bill. de az szar bluetooth-os) Ezt a fejlesztők is tudják és ezért soha nem lesznek össze eresztve a a2 tábor. Nemrég volt 1 kis erő felmérés bc2 vietnámnál ki ér el több pontot. Magasan a pc-sek nyertek és ők kapták meg a mapot előbb. Nem konzol ellenes vagyok csak van 10 év fps-tapasztalatom.