• aronvirginas
    #54
    "inkább iphone 4-et vett, de kurvára megbánta egy hét után, mert bluetoothon keresztül se zenét, se képet nem tud küldeni"

    Ugyanmár, kisiskolás korom óta nem küldtem senkinek semmit bluetoothon, pedig nem iPhone-om van. Amúgy meg vásárlás előtt illik utánanézni, hogy a kiválasztott modell kielégíti-e a speciálisabb igényeit.

    "1 hónap alatt 3 iphone4-es nyomja, mert egyszer csak eltűnt minden a kijelzőről, aztán kapott egy újat, egy hét után az is meghalt"

    Igencsak egyedi eset, a statisztikák szerint az iPhone tulajdonosok többsége nagymértékben elégedett a készülékkel, és a saját környezetemben is ezt tapasztalom.

    "mindezt úgy, hogy minden rajta tárolt adatnak annyi"

    Gondolom nem hallott még a biztonsági mentés fogalmáról. Nekem egyetlen olyan adatom sincs, ami kizárólag a telefonon van meg. Ha ott is töltöm le, vagy a telefon kamerájával veszem fel, az első adandó alkalommal lementem a notebookra.

    "a legtöbben azért vesznek iphone, legalábbis ahol én lakom, mert divat"

    Én úgy vettem észre, inkább az Android divat, és az iPhone ciki, mert a sok okos megmondóember és divatdiktátor azt mondja :-?