LG GT540 Optimus, trükkök
  • Madmano
    #126
    Sziasztok.Nekem is ilyen telóm van.Még az alap,1.6-os rendszerrel.Viszont van egy olyan gondom vele,hogy gondol egyet,lefagy,újraindul.Ilyenkor,ahogy megfigyeltem,a felső értesítési területre kirak egy ki ikont,ami "Hibakeresés"-t jelent,mint írja.Nem tudom,mi lehet a bánata.És ezen felűl még nagyon idegesítő is.Volt többször,hogy fel akartam valakit hívni,erre a telószám keresésnél lefagy...Aztán lassan magához tér,és méltóztatik csinálni a dolgát.De ezzel együtt a hívást elkezdenem kb.2perc.Nem vagyok az az ideges típus,de más többször eszembe jutott ilyenkor,hogy falhoz vágom.Annyira idegesítő tud lenni.Nem tudom,mi okozhatja ezt.(Mármint a fagyást.)Azon gondolkodtam,nem-e lehet köze hozzá annak,hogy mikor vettem,nem a gyári 2gigás memória kártyával lett használva,hanem vettem bele ott mindjárt egy 4gigásat.De lehet,ez butaság.Mondtak olyat ismerősök,hogy valami elromolhatott az op.rendszerben.Próbáljak megy egy visszaállítást gyári beállításokra.Vagy frissítsek a 2.3.5-ös rendszerre.(Ha jól írtam a verziót.)Szóval szerintetek?