Napenergia, hálozatba visszatáplálás kicsiben az interneten beszerezhető komponensekből
  • rebekakocsis
    Ne hisztizz már. Hol írtam , hogy nem lehet megcsinálni? De azért ne kergess délibábokat. Mennyibe is került az amit belinkeltél? Na ugye, okoska. Az egy kicsit más kategória, mint amit te gondolsz.
    Az ami be lett linkelve 160 millio ausztrál dollár, ami majd 40 milliárd.
    A szélenergia, meg hogy jön a 1000-1500€ per töltőállomáshoz? Szalmabáb.
    Senki, ismétlem senki nem mondta, hogy nem lehet megcsinálni. Azt mondtam, hogy pl. Magyarországon erre a társasházaknak nincs pénze, de még nyugaton sem nagyon. A céges példád is egyszerűen életképtelen. Az hogy te "tényeket?" linkelsz az nem azt jelenti, hogy igazad van. Milyen cáfolatot vársz? Hogy eu legnagyobb gyorstöltője nem társasházakhoz épült, és direkt olyan helyen van ahol kihasználják, van egyéb forgalma is és minden elektromos hálózatot ehhez a terheléshez terveztek?
    Vagy, hogy igen , nem stadionokat kellene építgetni, hanem az infrastruktúrát fejleszteni?
    Te is csak a magad verzióját tudod fújni, engem nem tud meggyőzni, mondom ezt úgy , hogy szerintem is ez a jövő, de nem naperőművekkel, hanem francia mintára atommal. Úgyhogy nyugi, nem kell idegeskedni, álmodozz csak tovább a "tényeiden". Befejeztem. Kár minden szó neked.