Napenergia, hálozatba visszatáplálás kicsiben az interneten beszerezhető komponensekből
  • repvez
    #1225
    A szövegértéssel van gondod,
    A továbbitáshoz ,hozzátartozik ,hogy azt amit szállitani akarsz az elö legyen állitva ami ugyan ugy energiával jár.
    A napnál meg ott van helyben nem kell kilóméterekról egy nernyanagot elszálliitani, hogy utána még átalakisdt olyan formában amit hasznositani tudsz és azt tovább szállitsd a végfelhasználásra.
    De ebből is látszik, hogy se a cikket se a levezetésemet vagy el sem olvastad vagy csak ennyit sikerült belöle felfogni, hogy az elöállitás, pedig a cikkben is ott van a szállitás megemlitve, meg én is azt hozzátettem, akkor nem tudom mi hiányzik a mondandómból.

    Ha meg nincs 100000L-es tartály minden kuton hanem csak kisebb akkor meg még rosszabb a helyzet mert , akkor annál többször kell fordulnia a kocsinak, nem csak 1x egyónapban hanem mondjuk hetente.De ugy látszik ezt is nehéz felfognod és továbbgondolni a gondolatmenetet.

    Szóval ellenérv semmi csak azt tudod mindig reagálni, hogy amit mondok az nem ugy van és ,hogy Te vagy az isten és a mérnök, mert Te mindent IS csináltál. most már benzinkutakat is tervezel, eddig csak atomerőmüben utaztál.